Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łożyska?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łożyska?

    eaglemirek, 2.0-16v Michał, no i to jest podejście Panowie

    a na wszelki wypadek powiększyłem maila do wysyłki zdjęć w 1 poście :wink:

  • #2
    Łożyska?

    Ostatnio zaczyna mi trochę huczeć pojazd przy większych prędkościach (powyżej 60km/h). Myślałem, że opony się wyząbkowały, ale nic nie czuję "organoleptycznie" na powierzchni opon więc chyba to nie zęby. Ponieważ na gwarancji wymieniali mi jakieś łożysko w jednym z kół (sami znaleźli, mówili, że hałasuje) to zacząłem się zastanawiać - czy problemy z łożyskami w Octavii to częsta sprawa?

    Komentarz


    • #3
      jakie masz opony. Ja o swoich GY hydragrip pisałem gdzieś w innym wątku. Musiałem się przyzwyczaić ale one (nie tylko moja opinia) tak mają. Też na nich nie widać ząbkowania i go nie ma. Taki bieżnik i twardość mieszanki. Na którymś z forum oponiarskich poczytaj na temat swoich opon. Może TTTM. Ja dobrze, że poczytałem bo też podejrzenie padło na łożyska ale ich nie wymieniłem w przeciwieństwie do niektórych "wyrywnych" właścicieli GY hydragrip. Masz porównanie np do zimowych bo ja mam i wiem, że o dziwo są cichsze, dlatego wiem, że to opony.

      Komentarz


      • #4
        Link

        ostatnio przerabiałem temat łożyska
        musisz jeszcze trochę pojeździć, będzie bardziej huczeć to sam stwierdzisz które koło
        - chyba, że to coś innego -
        Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
        Jark7
        było 119/296 jest 143/328 by Aligator

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X